عکسهایی که از محلها، زمانها و مراسم مختلف توسط خودم تهیه شده . مطالب بی ربط و با ربطم هست . ببین ببر اما نظر مهمه نظر بده!!
سه‌شنبه 27 بهمن 1388
نوشتاری !!! کوتاه در مورد پایان صفر

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند      چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند 

 

بالاخره با همه ماجراها و عزاداری ها ماه صفر هم به پایان رسید. و پایان آن با روز عشق و مهرورزی چه ایرانی (سپندارمزگان) و چه ایتالیایی (ولنتاین) مصادف شد.  

چند نفرتون دیشب رفتین در هفت تا مسجد رو بزنید؟  

من برای اولین بار رفتم بعد از سی سال!! اما بعضی برای حاجت گرفتن رفتن بعضی برای شکلات و شیرینی نذری!!! اما من بیشتر برای چند لحظه کنار هم بودن و یه دوری تو خیابونای خلوت زدن. یه چیزی تو مایه های شب یلدا اما تو ماشین جاتون خالی خوش گذشت فقط یه کم بنزین خارج از الگوی مصرف سوزوندیم. (البته هرکسی عقیده ای داره و اون عقیده حداقل برای خودش محترمه).

از امروز عروسیها کم کم شروع میشن. امروز یه ماشین عروس دیدم و پیش خودم حدس زدم حتما داماد از اون آدماییه که به محض فوت کردن شمع ۱۸ سالگی تو امتحان گواهینامه ثبت نام کرده. یه وقت اصلا خیال نکنید که منظورم هول بودن طرفه هااااااا نه!!   

عروس تاجیکستانی  tajik bride 

جدیدترین مدل تزیین ماشین عروس فولکس ماشین عروس قدیمی  

ماشین عروس با سوسک

امیدوارم روزهای خوبی رو داشته باشید و اون کسایی هم که از سبزه گره زدن و جینگولک بازیهای دیگه به جایی نرسیدن تا عید امسال بختشون باز شه و مثل اون دوتا گنجشک جان به لب رسیده از فراق!!! برن سر خونه بخت.

 *** پی نوشت: درصورت ذخیره میتوانید عکسها را ذخیره نمایید 

سبز باشید و سربلند